Po koupeli

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 62 x 72 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč