5. Po koupeli
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 62 x 72 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč