5. Pohled do krajiny
nesignováno, původní rám
Datace: 18. století
Šířka: 65 cm, výška: 82 cm, rámování: 94 x 78 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 07.12.2017 18:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč