5. Slovenský bača s ovcemi
signatura nenalezena.
Technika: olej na plátně
Šířka: 83 cm, výška: 64 cm, rámování: 74 x 93 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.11.2020 20:05 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 300 Kč