5. U pobřeží Doveru

název díla na reversu, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 35 cm, výška: 22 cm, rámování: 31 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.05.2022 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč