U večeře

Bez signatury, restaurováno, provedena rentoaláž, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 110 cm, výška: 85,5 cm, rámování: 101 x 126 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 22.07.2020 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč