50. Krávy na pastvě
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 91 cm, výška: 51 cm, rámování: 59 x 100 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč