50. Podle Tiziana - Danae s andělem
pozdější skvělá malba podle originální předlohy obrazu Danae od Tiziana
Technika: olej na plátně, datace: 18./19. století
Šířka: 104 cm, výška: 77 cm, rámování: 83 x 111 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč