50. Starobylý dům
Zaskleno.
Technika: kresba na kartonu, datace: 19. století
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 31 x 42 cm
Konec dražby: 04.03.2019 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč