50. Zátoka
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 38 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč