51. Potok
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 70 cm, rámování: 80 x 65 cm
Konec dražby: 04.03.2019 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč