514. Kostelík
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 38 x 48 cm
Konec dražby: 28.07.2019 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč