52. Karel Gott
datováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1978
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč