Pohled do krajiny

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1953
Šířka: 63 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 76,5 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč