52. Staré náměstí
na reversu mosazný evidenční štítek
Technika: olej na překližce
Šířka: 60,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 51,5 x 71,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 31.07.2018 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč