52. Zamyšlený muž
signováno vpravo dole, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 1896
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč