Čertovka

malba nečištěna, na rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 52 cm, rámování: 67 x 79 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 21:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč