Krajina

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 99 cm, výška: 71 cm, rámování: 88 x 123 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč