53. Krajina
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 99 cm, výška: 71 cm, rámování: 88 x 123 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč