53. Orientální tržiště
ruční výšivky neurčeného autora, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 108 cm, rámování: 117 x 54 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 27.01.2020 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč