Stavení

monogramováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 62 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč