Krajinný motiv

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 36 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč