55. Krajinný motiv
Olej fixován na papíře. Nezřetelně signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 36 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč