Lidé u stromu
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 64 cm, výška: 80,5 cm, rámování: 83 x 68,5
Konec dražby: 12.06.2023 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč