55. Pálení čarodějnic
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 38 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč