55. Pálení čarodějnic

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 38 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:27 SELČ

Zbývá: 13d 16h 55m 26s

Vyvolávací cena: 2 100 Kč