55. Psíci
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 18. stol.
Šířka: 68,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 79 x 92 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 17.12.2019 19:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč