55. Psíci

rámováno, poškozená malba
majitelka souhlasí s opravou obrazu 6006286
Technika: olej na plátně, datace: 18. stol.
Šířka: 68,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 79 x 92 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 19:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč