55. Psíci u nory

signatura nenalezena, reitonlováno na nové plátno, rám nerestaurován
Technika: olej na plátně, datace: 18. stol.
Šířka: 68,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 79 x 92 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:54 SEČ

Zbývá: 8d 22h 16m 16s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč