55. Zátiší
Signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na sololitu, datace: 1962
Šířka: 33,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 36 x 45 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč