Kaplička v hájku

Na reversu signováno a datováno, nerámováno
Technika: tempera, datace: 1959
Šířka: 31,5 cm, výška: 24 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč