56. Pohled na Hradčany
signováno nečitelně vpravo dole, zaskleno, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 84 cm
Konec dražby: 31.07.2018 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč