56. Portrét
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v původním blondel rámu
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 18 cm, rámování: 28 x 25 cm
Konec dražby: 28.01.2019 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč