57. Krajina u Litoměřic
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 36 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 53 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč