57. Mrazivá nálada
autorský přípis včetně podpisu na reversu
Technika: olej na dřevě, datace: 1940?
Šířka: 35 cm, výška: 24 cm, rámování: 37 x 47 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 28.01.2019 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč