58. Borovice na kraji lesa
Signováno vlevo dole O. Holmdahl, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 43 cm, výška: 27 cm, rámování: 34 x 50 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč