58. Reprodukce Kohout
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: ofset
Šířka: 22 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč