58. Říční loď
francouzská malba neurčeného autora, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 43 x 52 cm
Konec dražby: 28.07.2019 13:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč