Šeříky - malíř E. K. Tyl

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 39 x 49 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč