58. Údolí
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1933
Šířka: 31 cm, výška: 26,5 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 11.12.2018 19:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč