Krajina

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 27 cm, výška: 19 cm, rámování: 31 x 36 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč