Statek u vody

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 54 cm, rámování: 68 x 88 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč