6. Kočáry na ulici

Monogramováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 59 x 49 cm

Konec dražby: 16.11.2021 19:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 600 Kč