Krajina

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1943
Šířka: 55 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 74 cm

Konec dražby: 12.10.2020 20:06 SELČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 900 Kč