6. Krajina s lidmi
zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74,5 cm, výška: 62,5 cm, rámování: 72,5 x 86
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.01.2023 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč