6. Květiny ve vázy - 2 ks
signováno nečitelně
Technika: olej na dřevě
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 15,5 x 13,5 cm
Konec dražby: 15.09.2020 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč