6. Loučení s Jadranem
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 44 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč