6. Mlýn u Berchtesgadenu

na reversu štítek s názvem díla, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 400 Kč