6. Mlýn u Berchtesgadenu
na reversu štítek s názvem díla, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.09.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 400 Kč