6. Cestou z práce
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 46 x 66 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.11.2022 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 400 Kč