6. Pařížský boulevard
neurčený autor, olej na plátně, rentoilováno na nové plátno, po roce 1900
Technika: olej na plátně, datace: po roce 1900
Šířka: 24 cm, výška: 17 cm, rámování: 34,5 x 27 cm
Konec dražby: 26.11.2019 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč