6. Portrét ženy

signováno vpravo dole něčitelně
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 30,5 x 23 cm

Konec dražby: 14.09.2020 20:06 SELČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 450 Kč