6. Přístav v Kodani
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 63 x 72 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 30.05.2022 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč